Twenty Eleven - en to fa translation catalogue (130 entries)

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
fa: % <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
fa: %1$s در %2$s <span class="says">گفت:</span>

en: %s Theme Options
fa: %s تنظیمات پوسته

en: &larr; Older Comments
fa: &rarr; دیدگاه‌های کهنه

en: &larr; Previous
fa: &rarr; قبلی

en: ,
fa: ٬

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
fa: ۰ <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
fa: ۱ <span class="reply">نظر &larr;</span>

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
fa: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s" pubdate>%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> توسط </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
fa: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">مستندات درباره‌ی تنظیمات پوسته</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
fa: <a href="http://forum.wp-persian.com">انجمن‌های پشتیبانی</a>

en: <b>%</b> Replies
fa: <b>%</b> پاسخ

en: <b>1</b> Reply
fa: <b>۱</b> پاسخ

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">منتشرشده در</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">برچسب‌شده</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> نوشته‌های کهنه‌تر

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> قبلی

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
fa: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">منتشر شده </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> در <a href="%3$s" title="پیوند به تصویر تمام‌اندازه">%4$s &times; %5$s</a> در <a href="%6$s" title="بازگشت به %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
fa: <span class="sep">نوشته شده در </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s" pubdate>%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> توسط </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
fa: <strong>رنگبندی</strong>: می‌توانید برای سایت خود رنگبندی روشن (پس‌زمینه سفید و متن تیره) یا رنگبندی تیره (پس‌زمینه تیره و متن روشن) انتخاب کنید.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
fa: <strong>طرح پیش‌فرض</strong>: می‌توانید انتخاب کنید که سایت‌تان یک نوارکناری در راست، یا چپ داشته باشد، یا اصلا نوارکناری نداشته باشد.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
fa: <strong>رنگ پیوند</strong>: می‌توانید رنگ پیوندهای موجود در وبلاگ خود را در این قسمت انتخاب کنید. می‌توانید کد رنگ موردنظر خود را وارد کنید یا با کلیک بروی «گزینش رنگ» از دایره‌ی رنگ‌های موجود، رنگ موردنظر خود را انتخاب کنید.

en: About %s
fa: درباره %s

en: An optional widget area for your site footer
fa: یک منطقه‌ی انتخابی ابزارک برای پابرگ سایت شما

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: با عرض پوزش، بایگانی مورد درخواست شما موجود نیست. شاید جستجو بتواند به شما کمک کند.

en: Archives
fa: بایگانی

en: Aside
fa: حاشیه

en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Blog Archives
fa: بایگانی وبلاگ

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته: %s

en: Chessboard
fa: صفحه شطرنج

en: Color Scheme
fa: رنگبندی

en: Comment navigation
fa: جابجایی بین دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Content on left
fa: محتوا در چپ

en: Content on right
fa: محتوا در راست

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه خواندن Continue reading <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: Dark
fa: تیره

en: Default Layout
fa: طرح پیش‌فرض

en: Default color: %s
fa: رنگ پیش‌فرض: %s

en: Edit
fa: ویرایش

en: Ephemera
fa: در جریان

en: Featured
fa: شاخص

en: Featured Post
fa: نوشته شاخص

en: Featuring: %s
fa: شاخص: %s

en: Footer Area One
fa: بخش اول پابرگ

en: Footer Area Three
fa: بخش سوم پابرگ

en: Footer Area Two
fa: بخش دوم پابرگ

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Gallery
fa: گالری

en: Hanoi Plant
fa: گیاه هانوی

en: Image
fa: تصویر

en: Image navigation
fa: جابجایی بین تصاویر

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
fa: گویا ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش بودید را بیابیم. شاید جستجوی بیشتر یا یکی از پیوندهای زیر بتواند به شما کمک کند.

en: Lanterns
fa: فانوس‌ها

en: Layout
fa: طرح

en: Leave a reply
fa: پاسخ دهید

en: Light
fa: روشن

en: Link
fa: پیوند

en: Link Color
fa: رنگ پیوند

en: Link to %s
fa: پیوند به %s

en: Main Sidebar
fa: نوارکناری اصلی

en: Main menu
fa: فهرست اصلی

en: Meta
fa: اطلاعات

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه: %s

en: Most Used Categories
fa: دسته‌های بیشتر استفاده شده

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &larr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Next &rarr;
fa: بعدی &larr;

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: بعدی <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Nothing Found
fa: موردی پیدا نشد.

en: Number of posts to show:
fa: تعداد نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شود:

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: One-column, no sidebar
fa: یک ستونه، بدون نوارکناری

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Page %s
fa: صفحه %s

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: Permalink to %s
fa: پیوند یکتا به %s

en: Pine Cone
fa: میوه کاج

en: Pingback:
fa: بازپینگ:

en: Post navigation
fa: جابجایی بین نوشته‌ها

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: Quote
fa: نقل‌قول

en: Recent Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
fa: به‌یاد داشته باشید که پس از انجام تغییرات، «ذخیره تغییرات» را کلیک کنید.

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: Reply <span>&darr;</span>
fa: پاسخ <span>&darr;</span>

en: Search
fa: جستجو

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجو برای %s

en: Select a Color
fa: گزینش رنگ

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: نرم‌آفزار انتشار شخصی

en: Shore
fa: ساحل

en: Showcase Sidebar
fa: نوارکناری ویترین

en: Showcase Template
fa: قالب ویترین

en: Sidebar Template
fa: قالب ستون‌کناری

en: Skip to primary content
fa: پرش به محتوای اصلی

en: Skip to secondary content
fa: پرش به محتوای ثانویه

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
fa: برخی پوسته‌ها، یک سری تنظیمات را در بخش تنظیمات پوسته در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اگر پوسته را تغییر دهید ممکن است این تنظیمات ناپدید شوند زیر تنها متعلق به همین پوسته هستند. پوسته‌ِ فعلی شما، دو هزار و یازده، تنظیمات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: متاسفانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. لطفاً با کلیدواژه‌های دیگری جستجو کنید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب: %s

en: The sidebar for the optional Showcase Template
fa: نوارکناری برای قالب ویترین انتخابی

en: Theme Options
fa: تنظیمات پوسته

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده توسط  <a href="%6$s">%5$s</a>. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s با برچسب %2$s توسط <a href="%6$s">%5$s</a>. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s با برچسب %2$s. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s توسط <a href="%6$s">%5$s</a>.  افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: نوشته شده در %1$s. افزودن <a href="%3$s" title="پیوند یکتا به %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقمندی‌ها.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a %1$s>%2$s تصویر</a> است.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
fa: این خیلی شرم‌آوره، نه؟

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته با رمز محافظت شده است. برای نمایش دیدگاه‌ها رمز را وارد کنید:

en: Title:
fa: عنوان:

en: Trolley
fa: واگن

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
fa: به بایگانی ماهیانه هم نگاهی بیاندازید. %1$s

en: Twenty Eleven
fa: دو هزار و یازده

en: Twenty Eleven Ephemera
fa: در جریان دو هزار و یازده

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
fa: برای فهرست کردن تازه‌ترین حاشیه‌ها، وضعیت‌ها، نقل‌قول و پیوندهای نوشته‌ای از این ابزارک استفاده کنید

en: View all posts by %s
fa: نمایش ‌همه‌ی نوشته‌های %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Wheel
fa: چرخ

en: Willow
fa: بید مجنون

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه: %s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

[ctx: comments number]
en: 1
fa: ۱

en: dark, light, white, black, gray, one-column, two-columns, left-sidebar, right-sidebar, fixed-width, flexible-width, custom-background, custom-colors, custom-header, custom-menu, editor-style, featured-image-header, featured-images, full-width-template, microformats, post-formats, rtl-language-support, sticky-post, theme-options, translation-ready
fa: تیره، روشن، سفید، سیاه، خاکستری، یک ستونه، دو ستونه، نوارکناری چپ، نوارکناری راست، پهنای ثابت، پس‌زمینه دلخواه، رنگ‌های دلخواه، سربرگ دلخواه، فهرست‌های دلخواه، شیوه‌نامه‌ی ویرایشگر، تصویر برتر سربرگ، تصاویر شاخص، قالب تمام‌پهنا، ریزساختارها، ساختارهای نوشته، پشتیبانی از زبان‌های راست‌به‌چپ، نوشته‌های سنجاق‌شده، تنظیمات پوسته، آماده برای ترجمه‌های بیشتر

en: http://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/

en: the WordPress team
fa: گروه وردپرس
